Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie lipca


Witajcie! Przedwczoraj skończył się pierwszy miesiąc wakacji. Lipiec minął mi, jak z bicza strzelił, na czytaniu, recenzowaniu, oglądaniu i trochę także na podróżowaniu. W podsumowaniu czerwca (KLIK) snułam plany zmniejszenia kolejki książek stojących na półce. W pewnym sensie mi się udało (o tym za chwilkę), a  pewnym sensie nie (to już temat na inną okazję ^^).

Jako, że nie był to miesiąc szczególnie pracowity, udało mi się przeczytać i zrecenzować aż 9 książek:
2. Wśród obcych str. 366
3. Brudny świat str. 293
5. Goniąc cienie str. 323
6. Chłopcy str. 318
7. Dziedzictwo mroku str. 436
8. Łaska utracona str. 478

W sumie 3543 stron w miesiącu, niecałe 115 dziennie.

Na blogu ukazały się także recenzje dwóch magazynów. Czwarty już numer Fanbook'a (recenzja: tu) oraz recenzja magazynu do nauki języka angielskiego English Matters (KLIK), wydawnictwa Colorful Media, z którym nawiązałam współpracę. Niedługo powinna też się pojawić recenzja wydania specjalnego tejże gazety.

Z ciekawszych rzeczy, wspomnę jeszcze o krótkiej relacji ze spotkania z autorami, Katarzyną Miszczuk i Przemkiem Angermanem (tutaj), stosiku na lato i czwartej już nominacji do LBA. A, i mam zamiar... hmm, właściwie już prowadziłam na blogu nowy cykl dyskusji zatytułowany "Ad rem..." (post wprowadzający). Pierwsza dyskusja pojawiła się już wczoraj (tu) :-)

Teraz trochę liczb: obserwatorzy - 121 (+6); osoby mające mnie w kręgach - 138 (+4); liczba wyświetleń - 3557; dodane komentarze - 120. Dziękuję!

Sierpień również mam zamiar przeznaczyć na czytanie (hah, oryginalnie). Jadę także do Elbląga (ale na razie nie zdradzę, dlaczego :-)).  Poza tym, raczej nie przewiduję innych ciekawych wydarzeń... ale jeśli coś się wydarzy, na pewno dam Wam znać :-)

Żeby już zakończyć, tradycyjnie zadam pytanie: jak Wam minął lipiec? Ile książek przeczytaliście?

Nefmi