Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie czerwca


Zaczął się lipiec, już oficjalnie mam wakacje! Może wreszcie uda mi się choć trochę zmniejszyć kolejkę książek czekających na przeczytanie :)

Czerwiec nie był miesiącem szczególnie pracowitym, przynajmniej w mojej szkole, dlatego udało mi się przeczytać i zrecenzować 8 książek:
2. Z innej bajki str. 308
4. Klątwa Tytana str. 308
5. Bitwa w Labiryncie str. 360
6. Tatuaż z lilią str. 281
7. Ostatni Olimpijczyk str. 373
8. Elita str. 328

A więc 2768 stron na miesiąc i 92 strony dziennie.

Dodatkowo, na blogu ukazała się recenzja trzech pierwszych numerów czasopisma dla czytelników o nazwie Fanbook - recenzja.

Swoją obecność na moim blogu zadeklarowało aż 115 osób, które dodały go do obserwowanych i 134, które mają mnie w kręgach. Bardzo Wam dziękuję! Zajrzeliście tutaj 3161 razy i zostawiliście po sobie ślad w postaci (równo) 111 komentarzy :)

Z ciekawszych wydarzeń, to może poinformuję, że założyłam Twittera (https://twitter.com/Nefmi_Hania). Jeszcze staram się tam odnaleźć, ale mimo wszystko już zapraszam ^^

Lipiec, jak już wspomniałam, mam nadzieję poświęcić na nadrabianie zaległości książkowych. Co do tego obiecywanego na Facebook'u stosiku: postaram się jutro nim zająć i podzielić z Wami zdjęciami.

I takie już standardowe pytanko: jak Wam minął czerwiec? Ile książek przeczytaliście?

Nefmi