Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

"Ad rem...", czyli dyskusje u Nefmi

Witajcie! Jeśli ktoś z Was śledzi mój profil na Facebook'u bądź Twitterze na pewno wie, że zastanawiałam się nad nowym cyklem na blogu. A więc... (*fanfary*) jest!

Postanowiłam stworzyć na blogu cykl dyskusji zatytułowany "Ad rem..." (łac. do rzeczy). Jak to będzie wyglądać? Raz w tygodniu będę publikować moje przemyślenia, argumenty, wątpliwości na jakiś temat, a Wy w komentarzach będziecie mogli podzielić się swoją opinią, wypowiedzieć, ocenić, może wstawić link do swojego bloga...

Myślę, że tematy będą głównie książkowe, jednak pewnie trafią się także takie o szeroko pojętej kulturze, może o wydarzeniach kulturalnych? Zobaczymy :)

Co sądzicie? Piszcie, czy Wam się podoba ten pomysł, czy może byście coś zmienili, chcielibyście o coś zapytać... I oczywiście, możecie proponować tematy :)

Powiedzmy, że to był taki post wprowadzający, pierwszą dyskusję z cyklu planuję... może na piątek? Tak na zakończenie tygodnia :)

A tutaj baner, który będzie nam towarzyszył (jeśli ktoś z Was podoba się pomysł, to możecie go udostępnić).

A więc, do napisania!
Nefmi

8 komentarzy :

 1. Fajny pomysł :> Sam jakiś czas temu postanowiłem wprowadzić na blogu cykl z przemyśleniami, nazywa się Avenix's Chat ;p Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Chętnie zajrzę i zobaczę, jak to wygląda u Ciebie ^^
   Również pozdrawiam!

   Usuń
 2. 0omysł jak najbardziej dobry. Popieram i czekam na pierwszą dyskusję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry pomysł. Taki samy będę miał na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Naprawdę miałaś świetny pomysł z tą serią.
  Lubię takie wpisy, w których czytelnik może przestawić swój punkt widzenia na dany temat.

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!