Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Spotkanie z autorami - Katarzyna Miszczuk i Przemek Angerman

Witajcie! W sobotę wspominałam na fanpage'u, że byłam na spotkaniu z autorami Katarzyną Miszczuk i Przemkiem Angermanem. Postanowiłam zrobić z niego krótką relację i dodać kilka zdjęć :)

Spotkanie odbyło się w sobotę o 16, w centrum handlowym Renoma we Wrocławiu. Dowiedziałam się o nim w ostatniej chwili, bo dzień wcześniej, na szczęście udało mi się być :)

Podobnie jak w innych miastach, impreza we Wrocławiu została zorganizowana ze względu na promocję najnowszych książek pisarzy - "Gwiezdnego wojownika" pani Miszczuk i "Tożsamości Rodneya Cullacka" pana Angermana. Obie powieści są z gatunku science fiction, jednak z tego, co słyszałam, a potem również czytałam, znacznie się od siebie różnią - pani Kasia stworzyła zabawną opowieść o załodze statku kosmicznego, natomiast powieść pana Przemka zawiera również elementy cyberpunka, nawiązania do Matrixa i twórczości Philipa K. Dicka.

Jednak spotkanie nie skupiało się tylko na tym. Autorzy opowiedzieli trochę o sobie: gdzie i kiedy piszą, czego potrzebują, żeby się skupić, a także czyją twórczość cenią najbardziej. Zdradzili także kilka informacji o swoich książkach, które dopiero powstaną. A może chcielibyście pożyczyć o któregoś z nich książkę? Jeśli tak, to musicie przygotować się na to, że pani Katarzyna spisze sobie Wasze dane, a pan Przemek, cóż... nie pożyczy... Samochód, pieniądze - bez problemu. Ale nie książkę :)

Na koniec była możliwość otrzymania autografu (z której oczywiście skorzystałam) i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z pisarzami. 
Tak, ta w środku to ja :)
A teraz najciekawszy moment: autografy!
Cudowna dedykacja od pana Angermana na moim nowiutkim egzemplarzu "Tożsamości (...)".
A tu już dedykacja od pani Miszczuk na moim, starszym już egzemplarzu "Wilka".
Dedykacja na powieści "Ja, diablica" (klik)... 
... "Ja, anielica" (klik)...
...i wreszcie "Ja, potępiona" (klik).

To już chyba koniec :) Ktoś z Was może tam był? A może spotkaliście się z autorami w innym mieście? Czytaliście którąś z książek pani Miszczuk albo pana Angermana? Polecacie? :)

Nefmi

PS śledźcie strony autorów na Facebook'u - może będziecie mieli okazję spotkania się z nimi w swoim mieście? :) (Katarzyna Berenika Miszczuk i Przemek Angerman).

3 komentarze :

 1. Fajnie masz, mieszkasz w moim ulubionym mieście. A ja na zadupiu mieszkam :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też je lubię :)
   Przecież nie może być tak źle! Mniejsze miejscowości też mają swoje uroki :)

   Usuń
 2. Zazdroszczę... Bardzo lubię twórczość pani Kasi, zwłaszcza jej serię o diablicy Wiktorii ;) A pana Przemka kojarzę ze względu na jego scenariusze. Mam nadzieję, że będę miała okazję przeczytać jego książkę, a tymczasem czekam na Twoją recenzję :D

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!