Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Fanbook (nr 4.)

Fanbook 3 2014
Na początku czerwca ukazała się recenzja trzech pierwszych numerów magazynu dla czytelników o nazwie Fanbook (KLIK). Dzisiaj postanowiłam zamieścić recenzję numeru 4., na czerwiec-lipiec.

W poprzedniej recenzji, wspomniałam tylko, że dostałam paczkę od redakcji, ale nie wspomniałam okoliczności, w jakich go zdobyłam. Otóż został zorganizowany plebiscyt na najlepszą dotychczas książkę 2014 roku i wzięłam w nim udział. Natomiast w tym numerze ukazało się podsumowanie i powstała lista 85 książek na wakacje, które "Blogerzy polecają" :)


W tym Fanbooku możemy także przeczytać artykuł pt. "Jak nie zabierać książek na wakacje". Pan Lubomir Baker stworzył ciekawy poradnik o tym, jak każdy czytelnik powinien (i nie powinien) przygotowywać się na wakacyjną podróż.

Tak jak w poprzednich, tak i w tym numerze, czasopismo obfituje w naprawdę ciekawe wywiady. Jednym z ciekawszych, dodatkowo oznaczonym znaczkiem "TYLKO U NAS", jest wywiad z autorką Kerstin Gier. Napisała ona bestsellerową "Trylogię czasu". Poza tym warto wspomnieć o wywiadach w Jackiem Piekarą, Marzeną Filipczak i Katarzyną Grocholą. 

Uwagę zwracają także quizy: jeden, dotyczący autorów popularnych cytatów i drugi, w którym sprawdzimy swoją znajomość dzieł fantastycznych.

Obok plebiscytu blogerów, możemy znaleźć także plebiscyt najlepszych książek dotyczących podróży w czasie...


 ... i przestrzeni. 

Jak już pisałam, gazeta bardzo mi się podoba i jest w bardzo przystępnej cenie. Tematy tekstów są zróżnicowane, więc w Fanbooku każdy może znaleźć coś dla siebie. Polecam!

Nefmi

PS zdjęcia powiększamy kliknięciem :)
PPS więcej informacji o gazecie, na profilu Facebook'owym.

9 komentarzy :

 1. Ile masz lat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój pierwszy numer Fanbook'a. :) Muszę się z tobą zgodzić, są tam na prawdę bardzo ciekawe artykuły. Jak na tak niską cenę myślę że grzechem byłoby jej nie kupić :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałam sobie kupić Fanbook'a, ale w moim Empiku nie było:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :c U mnie w Empiku też go ostatnio nie było, ale koniec końców znalazłam i kupiłam w Inmedio :)

   Usuń
  2. Hmmm, ja nawet nie wiem, czy u mnie jest Inmedio. Muszę poszukać:)

   Usuń
 4. Muszę sobie kupić tą gazetkę, bo sądzę, że może mi przypaść do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przypadkiem znalazłem w kiosku i kupiłem. Warto było wydać te 2 złote ;) Trzeba teraz jeszcze poprzednie numery kupić.

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!