Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

O Nefmi

Źródło
Nefmi. Niektórym znana jako Hania Porada. A kim właściwie jest?

Przede wszystkim człowiekiem. Szarą osobą w tłumie, którą być może codziennie mijasz na ulicy. Koleżanka, znajoma, członek społeczności. Kiedy stwierdza, że czytuje w miarę regularnie, towarzystwo robi wielkie oczy, a potem pada kluczowe pytanie: "Co czytasz?"...

I zazwyczaj ma problem z określeniem się, bo w praktyce czyta wszystko: fantastykę, sci-fi, książki młodzieżowe, przygodowe i podróżnicze, obyczajowe i wspomnienia. Jeśli trafią w jej gust to także kryminały i thrillery. Hmm... właściwie, to nie czyta wszystkiego: książki dziecięce raczej nie są dla niej. 

Jest Wrocławianką i nie ma zamiaru tego zmieniać. Miłośniczką Jacka Kaczmarskiego i muzyki rockowej. Poszukiwania jej ulubionej książki nadal trwają. W większej grupie jest słuchaczką i obserwatorką. Ale kiedy trafi na bratnią duszę może godzinami rozmawiać właściwie o wszystkim. 

Stara się nie oceniać po okładce. Tak książek, jak i ludzi. Trochę nieśmiała, trochę roztrzepana, trochę aspołeczna, ale stale nad tym pracuje (a przynajmniej próbuje). Stara się z uśmiechem na ustach przeżyć kolejny dzień i codziennie znaleźć trochę czasu na dobrą lekturę.

10. grudnia 2012 r. podjęła jedną decyzję. I blog stał się jej miejscem w sieci, jedynym i niepowtarzalnym. Stał się częścią jej życia, bez której już nie potrafi go sobie wyobrazić. Stał się kawałkiem jej samej, w pewien sposób ukształtował osobę, którą jest teraz...

A kim właściwie jest? Dowiesz się, czytając jej bloga. Read with Nefmi - Czytaj z Nefmi... I o Nefmi.
~~~
Jeśli chcesz się czymś podzielić, zapytać, doradzić, poradzić się lub po prostu przywitać i pogadać, pisz śmiało na adres:
nefmisblog@onet.pl

Znajdziesz ją także na :

2 komentarze :

  1. Nasza specjalistka od młodzieżówek :) Pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Oooo brzmi zachęcająco, lecę czytać resztę postów! Zapraszam również do mnie: http://nergo-cyta.blogspot.com/ :) Pozdrawiam! ^^

    OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!