Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

O Nefmi

Źródło
Nefmi. A kim właściwie jestem?

Przede wszystkim człowiekiem. Szarą osobą w tłumie, którą być może codziennie mijasz na ulicy. Koleżanką, znajomą, członkiem społeczności. Kiedy stwierdzam, że czytam w miarę regularnie, towarzystwo robi wielkie oczy, a potem pada kluczowe pytanie: "Co czytasz?".

I zazwyczaj mam problem z określeniem się, bo w praktyce czytam wszystko: fantastykę, sci-fi, książki młodzieżowe, przygodowe i podróżnicze, obyczajowe i wspomnienia. Jeśli trafią w mój gust to także kryminały i thrillery.

Jestem Wrocławianką i nie planuję tego zmieniać. Miłośniczką Jacka Kaczmarskiego i muzyki rockowej. Poszukiwania mojej ulubionej książki nadal trwają i śmiem wątpić, żeby miały kiedykolwiek dobiec końca. W większej grupie jestem słuchaczką i obserwatorką. Ale kiedy trafię na odpowiednią osobę, mogę godzinami rozmawiać właściwie o wszystkim. 

Staram się nie oceniać po okładce. Tak książek, jak i ludzi. Trochę nieśmiała, trochę roztrzepana. Staram się z uśmiechem na ustach przeżyć kolejny dzień i codziennie znaleźć trochę czasu na dobrą lekturę.

10. grudnia 2012 r. podjęłam decyzję. I blog stał się moim miejscem w sieci, jedynym i niepowtarzalnym. Stał się częścią mojego życia, bez której już nie potrafię go sobie wyobrazić. Bez wątpienia w pewien sposób ukształtował osobę, którą jestem teraz.

Cieszę się, że jesteś tu ze mną. Mam nadzieję, że znajdziesz wiele wartościowych lektur.
~~~
Jeśli chcesz się czymś podzielić, zapytać, doradzić, poradzić się lub po prostu przywitać i pogadać, pisz śmiało na adres:
nefmisblog@onet.pl

Znajdziesz mnie także na :

2 komentarze :

  1. Nasza specjalistka od młodzieżówek :) Pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Oooo brzmi zachęcająco, lecę czytać resztę postów! Zapraszam również do mnie: http://nergo-cyta.blogspot.com/ :) Pozdrawiam! ^^

    OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!