Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie czerwca

Źródło.

Są! Wreszcie nadeszły. Tak długo wyczekiwane. Wakacje! Słońce i dużo czasu, czego chcieć więcej? ☺ Jednak zanim oddam się błogiemu lenistwu, wypadałoby podsumować czerwiec. Jak pod względem książkowym i blogowym poszło mi w ostatnim miesiącu szkoły?

Tak więc, w czerwcu przeczytałam:
1. 7 razy dziś (str. 382)
2. Nevermore. Kruk (str. 453)
3. Nevermore. Cienie (str. 391)
4. Sny kota Warłapa (str. 255)
5. Oddawaj różdżkę, Phong! (str. 408)
6. Trzy metry nad niebem (str. 335)

Razem - 2 224 strony
Dziennie - ok. 74 strony
Ilość wejść - 120 278 (+5 211)
Komentarze - 2 184 (+137)

Poza tym naskrobałam coś o 3 książkach z ubiegłego miesiąca: "Zostań, jeśli kochasz", "Beast Master" i "Ostatnie życzenie". Możecie także przeczytać o majowo-czerwcowym numerze wydaniu "English Matters". Napisałam także o dobrych i złych stronach "Dobrych stron" - wrocławskich targów książki dla dzieci i młodzieży. Dwa razy poleciłam ciekawe artykuły w serii "Relata refero...": #18 i #19. Pojawiła się dyskusja pt. "Łee, kto to czyta..." oraz... informacja o zakończeniu serii. Więcej o tym, dlaczego w poście "To już jest koniec...". I po raz pierwszy na blogu, artykuł - tekst "Myliłam się...", w którym piszę o moim błędzie i Tajemniczym Ogrodzie. Mam nadzieję, że tego typu posty wypełnią niejako pustkę po "Ad rem'ach...".

I co chyba najciekawsze, na blogu jest konkurs! Prosty, łatwy i przyjemny, z ciekawą nagrodą. Szczegóły: TUTAJ. Zapraszam serdecznie do udziału ☺

A jak tam u Was było w czerwcu?

PS pamiętajcie o swoim najlepszym przyjacielu człowieka, w końcu dziś jest Dzień Psa ;)