Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Relata refero... #22

Źródło.

Dziś w różnościach znalezionych w Sieci: gratka dla blogerów, śledzenie Harry'ego Pottera, self-publishing, gadżet dla moli książkowych i zakopana biblioteka. Zapraszam!
 • Genialna i niezwykle przydatna Wszechlista 150 najlepszych narzędzi dla blogerów. Podzielony na kilkanaście różnych kategorii spis wszystkiego, co może się przydać Wam, jako autorom blogów i stron internetowych. Naprawdę polecam! Sama przejrzałam i znalazłam kilka interesujących propozycji, które na pewno wypróbuję ;)
 • National Geographic udał się... śladami Harry'ego Pottera! Artykuł, w którym wraz z autorem przyjrzymy się miejscom, gdzie kręcono sceny do filmu. Co tam jest w świecie Mugoli? A co w świecie czarodziejów? Przekonajcie się sami!
 • Co nieco o self-publishingu w tekście "Nabici w self-publishing". Jak to się zaczęło? I dlaczego autor uważa, że samodzielne wydawanie książki jest błędem? A ciekawym faktem jest to, że autor postu sam napisał książkę i z tego, co wiem, wydał ją w ramach self-publishingu na stronie Wydaje.pl...
 • 11 serii fantasy, o których prawdopodobnie nie słyszałeś. Mimo przypuszczeń autora, słyszałam o 5 z nich. Jednak nie zmienia to faktu, że dowiedziałam się o sześciu innych, które także intrygują. O ilu tytułach słyszeliście Wy?
 • Świetny, ładnie wykonany, wygodny i niezwykle przydatny przede wszystkim w podróży - Pepebook. Gadżet, dzięki któremu możesz trzymać książkę tylko jedną ręką, a tom nie zamyka się sam z siebie. Od dawna chciałam coś takiego mieć i zastanawiam się nad zakupem. A co Wy o tym sądzicie? Chcielibyście?
 • I na koniec coś dla oczu - biblioteka zakopana w ziemi. Ale kto, po co, jak i dlaczego?

5 komentarzy :

 1. Najbardziej do serca przypadła mi biblioteczka w ziemi, widziałam ją już wcześniej, ale ciągle robi na mnie wrażenie.

  http://leonzabookowiec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne propozycje :D Najbardziej jednak spodobał mi się artykuł: "Śladami Harry'ego Pottera" <3

  http://thebookishcity.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy artykuł o HP jest godny uwagi:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kojarzę trzy książki z artykułu "11 serii..." Mimo to jakoś nie ciągnie mnie,by bliżej poznać pozostałe ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakopana biblioteka wygląda genialnie!
  Ruszam śladami Pottera :)

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!