Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie lipca

Cześć i czołem, wróciłam! W Bułgarii było cudownie, planuję zrobić jakąś relację ze zdjęciami, ale nie wiem jeszcze, kiedy się za to zabiorę. Tymczasem, dziś wreszcie się zebrałam i przychodzę do Was z podsumowaniem lipca. Zapraszam!

Przeczytałam:
1. The Mind Readers (str. 233)
2. Miasto ślepców (str. 345)
3. Starcie królów (str. 1021)
6. Złoty kompas (str. 324)
7. Wielki Gatsby (str. 198)

Razem - 2 533 strony
Dziennie - ok. 82 strony
Ilość wejść - 125 398 (+5 120)
Komentarze - 2 355 (+171)

Jestem zadowolona, zwłaszcza, że upał i wyjazdy nie sprzyjały lekturze. Poza wyżej wspomnianymi recenzjami, napisałam jeszcze o kilku zaległych pozycjach: "Trzy metry nad niebem", "Nevermore. Kruk" i "Nevermore. Cienie". Pojawił się tekst "O miłości od pierwszego włączenia", w którym podzieliłam się z Wami pierwszymi wrażeniami z użytkowania Kindle'a. Post jest dość ubogi, niewiele w nim szczegółów, dlatego już pisze się kolejny, dokładniejszy. Zobaczymy, kiedy się zdeterminuję i go skończę... 5 razy ukazało się "Relata refero": #20, #21, #22, #23 i #24. Dodatkowo, pochwaliłam się nowymi książkami "Cuda z Matrasa, Auchan, Lidla, Biedronki i... Facebooka", wylosowałam szczęśliwca w konkursie i w "Quo vadis, Nefmi?" napisałam trochę o mojej nieobecności.

I informacja, która z pewnością ucieszy miłośników kina - postanowiłam rozszerzyć tematykę bloga. Pojawił się nowy cykl, "Do zobaczenia...", w ramach którego recenzuję filmy. Dotychczas pojawiły się 3 opinie, o "W głowie się nie mieści", "Randce z królową" i "Minionkach", dwie pierwsze jeszcze w lipcu. Jak widać, na razie są to nowości, ale mam nadzieję, że na nich nie poprzestanę - w końcu telewizja też wiele oferuje, prawda? ☺ W każdym razie, możecie spodziewać się kolejnych postów i zobaczymy, jak seria się rozwinie.

A co w sierpniu? Czytanie, oglądanie, recenzowanie (do mojego kolejnego wyjazdu...) i przygotowania do nowej szkoły. Nie jestem pewan, czy się obawiam, czy nie mogę się doczekać...

A jak wyglądał Wasz lipiec?

5 komentarzy :

 1. Gratuluję wyniku :)
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądał dość leniwie :D

  Gratuluję udanego miesiąca, powodzenia w kolejnym :)

  LeonZabookowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój lipiec? Siedem przeczytanych pięciusetstronowych cegiełek, poza tym wypoczynek, upały i jeszcze raz wypoczynek ^^ Gratuluję dobrego wyniku, mam nadzieję, że poszczęści Ci się też w kolejnych ^^
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Starcia Królów ogromnie zazdroszczę - wytrwałość max! Ja brnę przez GoT, więc mam nadzieję, że nie będzie to jedyna książka, jaką przerobię w sierpniu.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się doczekać recenzji "Złotego Kompasu" i "Wielkiego Gatsby'ego" - jestem ciekawa, jak ci się spodobały :)

  miedzysklejonymikartkami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!