Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Relata refero... #22

Źródło.

Dziś w różnościach znalezionych w Sieci: gratka dla blogerów, śledzenie Harry'ego Pottera, self-publishing, gadżet dla moli książkowych i zakopana biblioteka. Zapraszam!
  • Genialna i niezwykle przydatna Wszechlista 150 najlepszych narzędzi dla blogerów. Podzielony na kilkanaście różnych kategorii spis wszystkiego, co może się przydać Wam, jako autorom blogów i stron internetowych. Naprawdę polecam! Sama przejrzałam i znalazłam kilka interesujących propozycji, które na pewno wypróbuję ;)
  • National Geographic udał się... śladami Harry'ego Pottera! Artykuł, w którym wraz z autorem przyjrzymy się miejscom, gdzie kręcono sceny do filmu. Co tam jest w świecie Mugoli? A co w świecie czarodziejów? Przekonajcie się sami!
  • Co nieco o self-publishingu w tekście "Nabici w self-publishing". Jak to się zaczęło? I dlaczego autor uważa, że samodzielne wydawanie książki jest błędem? A ciekawym faktem jest to, że autor postu sam napisał książkę i z tego, co wiem, wydał ją w ramach self-publishingu na stronie Wydaje.pl...
  • 11 serii fantasy, o których prawdopodobnie nie słyszałeś. Mimo przypuszczeń autora, słyszałam o 5 z nich. Jednak nie zmienia to faktu, że dowiedziałam się o sześciu innych, które także intrygują. O ilu tytułach słyszeliście Wy?
  • Świetny, ładnie wykonany, wygodny i niezwykle przydatny przede wszystkim w podróży - Pepebook. Gadżet, dzięki któremu możesz trzymać książkę tylko jedną ręką, a tom nie zamyka się sam z siebie. Od dawna chciałam coś takiego mieć i zastanawiam się nad zakupem. A co Wy o tym sądzicie? Chcielibyście?
  • I na koniec coś dla oczu - biblioteka zakopana w ziemi. Ale kto, po co, jak i dlaczego?