Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Cuda z Matrasa, Auchan, Lidla, Biedronki i... Facebooka, czyli trochę o nowych zdobyczach


W ostatnim tygodniu kilka nowych książek pojawiło się w mojej biblioteczce. Jasne, brakuje miejsca, ale powiedzcie: jak można się oprzeć takim okazjom?!

1. "Czerwona królowa" Philippa Gregory - wydanie kieszonkowe, które znalazłam w Lidlu za 12 zł. Dopiero później okazało się... że to trzeci tom. No cóż, będę musiała rozejrzeć się za dwoma poprzednimi...
2. "Wielki Gatsby" F. Scott Fitzgerald - Auchan i dobrze wydane 10 zł ;)
3. "Tak i na ziemi" Davide Enia - 6,90 w Matrasie. Interesujący opis i taka cena sprawił, że nie zastanawiałam się długo.


4. "Bułgaria" - biedronkowa akcja z książkami za 10 zł to to, co tygrysy lubią najbardziej :D A słowem wyjaśnienia: do Bułgarii jadę na wakacje, więc przewodnik na pewno się przyda.
5. "Kings of Leon. Sex on Fire" Michael i Drew Heatley - Biedronka, 10 zł.
6. "Coldplay. Życie w trasie" Matt McGinn - j.w.

7. "Alice's Adventures in Wonderland" Lewis Carroll - kupiona na jednej z grup na Facebooku. 6 zł za angielską książkę to naprawdę okazja i nie mogłam się oprzeć ;)
8. "PS, I Love You" Cecelia Ahern - j.w.
9. "Black Beauty" Anna Sewell - j.w.
10. "The Lucky One" Nicholas Sparks - j.w.


Książki są w lepszym lub gorszym stanie, ale z zakupu każdej z nich jestem bardzo szczęśliwa, zwłaszcza, że ceny były naprawdę świetne. Czytaliście? Polecacie? Chcielibyście przeczytać?