Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Relata refero... #29

Źródło.
Genialny "Planer Blogera Książkowego", najczęstsze błędy na blogach, trochę o pisaniu i wydawaniu książek, oraz steampunkowe rzeźby. Zapraszam! 
 • Dominika wpadła na świetny pomysł i stworzyła "Planer Blogera Książkowego". Planer jest połączeniem kalendarza i notatnika, znajduje się w nim miejsce m.in na pomyły, uwagi, książki przeczytane i egzemplarze recenzenckie. Planer wygląda świetnie, jest przejrzysty i wydaje się być bardzo pomocny. A co więcej, jest dostępny za darmo! Można go ściągnąć w linku. Już niedługo, mam nadzieję, będę miała swój egzemplarz ♥ Macie? Będziecie mieć? Czy raczej Was nie interesuje?
 • POCZYTAlna umysłowo dzieli się z nami swoimi przemyśleniami o tym, kiedy nowo odkryty blog zasługuje na uwagę. Wygląd, styl i forma postów oraz tematyka czytanych postów - zwracacie na to uwagę? Czy może skupiacie się na innych aspektach?
 • 6 najczęściej popełnianych błędów. Bo oprócz ładnego wyglądu, blog powinien mieć porządną treść.
 • Krąży opinia, że każdy bloger książkowy próbował kiedyś napisać coś swojego. Nie wiem, na ile to prawda, ale wiem, że ja próbowała. Zaczęłam... i na tym się skończyło - na pierwszym rozdziale. Wena gdzieś wyparowała. Ale jeśli Wy mieliście więcej wytrwałości niż ja i swoje dzieło skończyliście, polecam tekst "7 kroków do sukcesu". Blogerka, która ma już na swoim koncie kilka powieści, radzi młodym, jak zacząć.
 • I na koniec coś do pooglądania: zachwycające rzeźby ze starych części zegarków. Nawet nie powiem Wam, która z nich spodobała mi się najbardziej - wszystkie robią wrażenie efektem końcowym i precyzją wykonania.

4 komentarze :

 1. Bardzo ciekawe linki :) Planer to absolutnie kapitalna rzecz i całkiem możliwe, że też go będę miała :D
  Uwielbiam czytać wpisy innych blogerów o najczęstszych błędach blogerów, co każdy blog powinien mieć itp. Uważam, że warto takie wpisy czytać, gdyż jest to zawsze opinia kogoś kto możliwe, że oglądał Naszego bloga i zauważył, że czegoś nie ma, a warto, żeby było :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Plener jest naprawdę cudowny i muszę go sobie w najbliższym czasie sprawić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W Plenerze jest dla mnie odrobinę za mało miejsca (ja lubię się rozpisywać, skreślać, poprawiać, podkreślać), ale i tak Dominika wykonała kawał świetnej roboty :D Z pewnością jej Plener przyda się wielu blogerom. O, mój post, cieszę się, że będę mogła jeszcze pomóc komuś :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Planer pobrany i czeka na wydruk :)

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!