Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Relata refero #28

Źródło.

Co mnie ostatnio zainteresowało podczas przeglądania Internetu? Chociażby promowanie bloga, 15 książkowych rekordów, Harry Potter na deskach teatru i kreatywne regały na książki. Zapraszam! :)

 • Ostatnio dostałam maila z pytaniem, jak promować nowego bloga? Jako, że ja raczej nie jestem guru w tych sprawach, odsyłam Cie, Anonimie, do świetnego tekstu, który zaznaczyłam sobie do "Relata refero..." już jakiś czas temu - "Jak promować bloga za darmo? 34 sposoby". Myślę, że znajdziesz coś dla siebie, a i innym może link się przyda ;)
 • W naszych czasach rekordy bije się we wszystkich dziedzinach, nawet najdziwniejszych. I jak się domyślacie, są także rekordy związane z książkami. Gandalf postanowił zebrać 15 z nich w pigułce. O wielu z nich słyszałam już wcześniej, ale takie czytanie bez przerwy było dla mnie zaskoczeniem. Zwłaszcza, że rekord został pobity w Polsce! Wrażenie robi też kolekcja zakładek; myślałam, że ja mam dużo zakładek :D
 • Przypadek? Czy przeznaczenie? "William Danby, trzynastolatek z Chorley, w hrabstwie Lancashire w Wielkiej Brytanii, był wielce zdumiony, kiedy po otworzeniu książki, którą dostał w prezencie, okazało się, że w 1919 roku została sprezentowana innemu trzynastoletniemu Williamowi Danby’emu." Ciekawie byłoby dostać taką książkę po kimś, kto nazywał się tak samo, jak my, prawda?
 • Lubicie teatr? Mam nadzieję, że tak, bo bestseller J. K. Rowling, "Harry Potter" zagości na scenie. Fabuła ma się podobno skupiać na życiu Harry'ego sprzed wydarzeń opisanych w serii, ale to nic pewnego. Przyznam szczerze, chętnie bym to zobaczyła.
 • Też macie problem z miejscem na coraz to nowe książki? Potrzebujecie nowych półek? Przedstawiam zestawienie 20 najbardziej kreatywnych regałów na książki według Bored Panda. Nie wszystkie są super praktyczne (może poza nr 2), ale wyglądają genialnie ♥

4 komentarze :

 1. Tak bym chciała móc obejrzeć Harry'ego na deskach teatru! podejrzewam jednak, że wszystko dziać się będzie w Londynie ;(

  OdpowiedzUsuń
 2. Te kreatywne półki na książki są wspaniałe i pomysły na pewno mi się przydadzą, bo zaczyna brakować miejsca! :)

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za półki na książki! Fantastyczne są :D Szósta jest ciekawa, ale podejrzewam, że za mała dla wielu z nas. Harry Potter na deskach teatru to ciekawe przedsięwzięcie. Cóż, jednak na pewno nie będę miała okazji obejrzeć spektaklu :)

  Pozdrawiam, Dakota // 97books

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne linki :) Pomysły na półki faktycznie kreatywne. Ja niedługo chyba będę miała wykonaną ze skrzynki, zobaczymy jak to wyjdzie :D Poza tym chętnie zobaczyłabym Harryego na scenie.

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!