Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie lutego

Źródło.
Cześć! Czy Wam czas też płynie tak szybko? Bo ja niedawno pisałam podsumowanie stycznia, a ani się obejrzałam, a już muszę zamykać luty. Mimo dwóch tygodni ferii, które miałam, mój wynik nie jest najlepszy...Przeczytałam zaledwie 3 książki:
1. "Nędznicy 1" Wiktor Hugo - str. 492
3. "Nędznicy 2" Wiktor Hugo - str. 475

Razem - 1 255 stron
Dziennie - ok. 43 strony
Ilość wejść - 150 064 (+2 719)
Komentarze - 2657 (+49)

Uno, stuknęło mi 150 000 wyświetleń! Bardzo, bardzo Wam dziękuję, że jesteście ze mną, że czytacie i komentujecie. Może to banał, ale przecież bez Was ten blog nie miałby racji bytu!

Dos, oprócz wspomnianej już recenzji pojawiły się dwie inne - "Upiór Opery" Gaston Leroux i "English Matters" nr 56/2016. W lutym też świętowałam urodziny, dlatego pojawił się Urodzinowy Stosik. A właściwie stosisko...

Tres, pojawiły się trzy posty z serii "Relata refero..." - #40, #41 i #42. Sporo ciekawych linków, więc jeśli jeszcze ich nie widzieliście, nadróbcie to czym prędzej ;)

Cuatro, to chyba tyle. Postaram się poświęcać blogowi więcej czasu i nadgonić z zaległymi recenzjami. Ale niestety, "postaram się" jest tu kluczowe i to wszystko zależy od czasu, którym będę dysponować. Trzymajcie za mnie kciuki i dajcie znać, jak Wam minął luty!

Do napisania wkrótce (mam nadzieję),