Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie kwietnia


Niedawno pisałam podsumowanie marca, a tu już trzeba zamknąć kwiecień. Kiedy ten czas ucieka?! W ubiegłym tygodniu pisałam egzaminy gimnazjalne, którymi tak się denerwowałam i do których tak skrupulatnie powtarzałam. I wiecie co? Jak na tak małą ilość czasu, jestem naprawdę zadowolona ze swojego czytelniczego wyniku. W końcu są tacy, którzy nie przeczytali nic...

1. Slash. Rockowy dom wariatów (str. 231)
2. Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął (str. 416)
3. Nagrody Darwina. Ewolucja w działaniu (str. 326)

Razem - 973 strony
Dziennie - ok. 32,5 strony
Ilość wejść - 109 645 (+6 964)
Komentarze - 1965 (+84)

Pojawiły się także dwie zaległe recenzje: "Z krwi i kości" i "Oskar i pani Róża". Zrecenzowałam styczniowo/lutowy numer magazynu "English Matters" i po raz 8 odpowiedziałam na pytania w ramach zabawy "Liebster Blog Award". Dwa razy podzieliłam się z Wami interesującymi stronami w "Relata refero..." #14#15.

Z okazji Światowego Dnia Książki (23.04) miałam przyjemność wraz z eKulturalnymi zorganizować akcję "T®op 10 książek". O akcji przeczytacie tutaj, ale szczególnie zapraszam na krótką relację z przebiegu zabawy we Wrocławiu :)

Wiosenne porządki skłoniły mnie do zrobienia wyprzedaży części książek z mojej biblioteczki. Jeszcze 17 z prawie 50 pozycji szuka nowego domu. Może znajdzie go właśnie u Ciebie? :)


Bardzo się cieszę, że mój blog nie zapadł w "śpiączkę" na ten miesiąc. Wiem, że wielu blogerów, piszących egzaminy, decyduje się na ten krok, więc tym bardziej jestem szczęśliwa, że znalazłam czas na pisanie oraz że mimo niewielu recenzji i dłuższych przerw, nadal do mnie zaglądaliście. Dziękuję! A w maju, mam nadzieję, będzie tylko lepiej :)

Trzymajcie się ciepło, bo na razie pogodna nie rozpieszcza!
PS Zapomniałabym zapytać: jak Wam minął kwiecień? :)