Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Dodatek do stosiku na jesień

Pamiętacie stosik na długie jesienne wieczory? Niedługo po tym jak go umieściłam na blogu... kupiłam kolejne książki. To jest naprawdę straszne, ale naprawdę, jak można przejść obojętnie obok takich okazji?! No jak?!


1. "Insygnia. Wojny Światów" S. J. Kincaid - zakupiona w Auchan za 4,99 zł (słownie: cztery złote dziewięćdziesiąt dziewięć groszy!). A najlepsze jest to, że na początku była w grupie cenowej 9,99 i dopiero przy kasie okazało się, że jednak jest tańsza :)
2. "Gorączka 2" Dee Shulman - j.w. (dokładnie ta sama sytuacja). W poprzednim stosiku była pierwsza część, więc teraz będę mogła je przeczytać za jednym zamachem ^^
3. "Nowa ziemia: Julianna Baggott - j.w. Czytałam wiele pozytywnych recenzji na jej temat i kiedy zobaczyłam ją w taniej książce, żadna siła nie byłaby mnie w stanie odciągnąć ;)
4. "W sieci" Gemma Malley - Auchan, 9,99 zł. Przeczytałam i zrecenzowałam już pierwszą część, "Deklarację", więc to chyba normalne, że chciałabym zobaczyć, jak ta seria się rozwinie, prawda?
5. "Miłość alchemika" Avery Williams - Saturn, 6,99 zł. O niej również trochę czytałam, a że była w tak dobrej cenie...
6. "Zrodzony, by służyć" Kinga Bochenek - Saturn, 9,99 zł. Opis wydaje się być ciekawy, więc postanowiłam dać pani Kindze szansę ;)

Już od jakiegoś czasu obiecuję sobie, że ograniczę zakupy książkowe... i efekty możecie zobaczyć powyżej. W sensie, że efektów jak na razie nie ma xD

No, ale trudno, od teraz nie kupię żadnej książki! I zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Czytaliście którąś z pozycji? Polecacie? A może chcielibyście którąś przeczytać?