Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie kwietnia

Źródło.
Czas płynie zdecydowanie za szybko. Ale trochę rekompensuje mi to początek maja - zaczynam miesiąc dłuuugim majowym weekendem. Całe 9 dni, które przeznaczam prawie wyłącznie na czytanie ♥ Może nawet uda mi się poprawić kwietniowy wynik? 
Jestem bardzo zadowolona, ponieważ w kwietniu przeczytałam aż cztery książki:
1. "Taktotu" Jakub Dąbrowski - str. 110 (x2)
2. "Nędznicy 4" Wiktor Hugo - str. 395
3. "Kanalia" Paweł Pollak - str. 395
4. "Gdzie mól i rdza" Paweł Pollak - str. 381

Razem - 1391
Dziennie - ok. 46 stron
Ilość wejść - 155 824
Komentarze - 2778 (+75)

Pojawiły się dwie inne recenzje - "English Matters" na marzec i kwiecień oraz moja krótka opinia o dwujęzycznej kolekcji dzieł Williama Szekspira, "Dzieła wszystkie". Poza tym mogliście przeczytać trzy kolejne posty z serii "Relata refero..." - #46, #47#48 - i poznaliście wyniki marcowego konkursu

Wrocławiaków zaprosiłam na ciekawie zapowiadające się spotkanie autorskie z Pawłem Pollakiem pt. "Samobójca z nożem w plecach", które odbędzie się w ten piątek, 6. maja. Ja pojawię się prawie na pewno i Was też zachęcam!

Pozwolicie, że przypomnę o moich książkach na sprzedaż - u mnie tylko stoją i się kurzą, a może u Was znajdą nowe domy ;)

A jak Wam minął kwiecień? Zadowoleni z wyników czytelniczych? Ja tak. I teraz mam tylko nadzieję, że maj będzie jeszcze lepszy.