Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Targi Dobrych Książek we Wrocławiu

Witajcie! Chciałbym Was bardzo przeprosić za długie ciszę na blogu, ale w szkole mam nawał pracy i prawie w ogóle nie czytam :( Ale może niedługo będzie lżej :)


A teraz do rzeczy... Dzisiaj byłam na 22. Wrocławskich Targach Dobrych Książek. Impreza odbywała się na Dworcu Głównym, w dniach 5-8 grudnia. Uważam umiejscowienie Targów za świetny pomysł, ponieważ podróżni mają możliwość, w oczekiwaniu na pociąg, kupić sobie jakąś ciekawą książkę na podróż. Mam tylko nadzieję, że nikt nie spóźnił się na swój pociąg, bo wśród tylu książek, można naprawdę zapomnieć o reszcie świata...

Źródło
Wybór był naprawdę ogromny. Stoisk było wiele, każde oferowało jakieś ciekawe książki. Większość z nich rozdawała zakładki. Zazwyczaj była także możliwość poszperania w taniej książce, co ja osobiście uwielbiam ^^

Można było także spotkać i porozmawiać z autorami, dostać ich autograf. Bardzo podobały mi się także ozdoby, jak chociażby brama na zdjęciu obok.

Tak więc Targi uważam za udane, a poniżej prezentuję moje zdobycze :) (pewnie kupiłabym więcej, ale brak pieniędzy skutecznie mi w tym przeszkodził).

Kupiłam:
1. "Wybrańcy" Kristin Cashore
2. "Iskra" Kristin Cashore
3. "Pocałunek Anioła Ciemności" Sarwat Chadda
+
zdobyłam mnóstwo zakładek do mojej kolekcji :)

Byliście może na tych Targach? Jak wrażenia?

Nefmi