Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Wyniki konkursu + niespodzianka :-)

Pamiętacie mój konkurs? Ten, w którym do wygrania było "Przez burze ognia"? I który skończył się wczoraj? No pewnie, że pamiętacie, tak się tylko upewniałam :-)

No więc... Czas na... 

To teraz jeszcze chwilka na kilka liczb... Zgłosiło się aż 55 osób! Bardzo dziękuję, nie spodziewałam się tak dużego zainteresowania :-) Samych losów jest 162! Trochę roboty z ich przygotowaniem było, nie powiem. Poleciliście mi mnóstwo ciekawych książek, o niektórych w ogóle nie słyszałam, wiele trafiło także na moją listę "Chcę przeczytać"...

O czym to ja... A! Tak, przyszedł czas na wyniki!
1. Przygotowanie losów
2. Gotowe losy
3. Mieszanie...
4. Losowanie...
 A zwycięzcy to...
EMILIA ZAWADZKA
SEBASTIAN CZAPLIŃSKI

Ale zaraz... Ilu jest tych zwycięzców? Przecież miał być jeden! I właśnie tutaj mamy wspomnianą już w tytule niespodziankę. Otóż, kiedy zobaczyłam, że ilość chętnych przekroczyła liczbę 50, postanowiłam przeznaczyć do konkursu jeszcze jedną nagrodę, którą jest książka-niespodzianka :-)

Tak, więc Emilia, ponieważ została wylosowana jako pierwsza, zostanie dumną posiadaczką "Przez burze ognia". Natomiast do Sebastiana, wylosowanego w drugiej kolejności, powędruje moja tajemnicza książka-niespodzianka :-)

Do zwycięzców za chwilkę pójdą wiadomości z informacją o wygranej i szczęśliwcy mają tydzień na wysłanie mi swojego adresu mailem (nefmisblog@onet.pl). Jeśli się to nie stanie w określonym czasie, zostanie wylosowany nowy zwycięzca.

Gratuluję zwycięzcom! Słowo do tych, którym się tym razem nie udało: chciałabym Was wszystkich obdarować jednak moje fundusze i biblioteczka na to nie pozwalają :c Mam nadzieję, że się nie zniechęcicie i będziecie brać udział w moich kolejnych konkursach :-)

Nefmi

PS Dziękuję za pomoc mojemu bratu, który zgodził się być maszyną losującą :-)

5 komentarzy :

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!