Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Wiosenny konkurs :-)

Tak, dobrze widzicie :-) Czas na drugi w historii bloga konkurs!

Okazją mogłyby być grudniowe, pierwsze urodziny bloga, jednak to było trochę dawno, więc uznajmy, że konkurs jest z okazji rozpoczęcia wiosny :-) Poza tym, tak się złożyło, że otrzymałam drugi egzemplarz książki, którą już posiadam, dlatego chcę się z Wami podzielić jedną sztuką. A nagrodą jest...
..."Przez burze ognia" Veronici Rossi!

Baner konkursowy.

1. Organizatorką konkursu jestem ja, autorka bloga Read with Nefmi. Nagrodą jest pochodzący z mojej kolekcji, raz czytany egzemplarz książki "Przez burze ognia" Veronici Rossi.

2. Konkurs trwa od dzisiaj (23 marca 2014 r.) do 23:59 13 kwietnia 2014 r.

3. Rozwiązanie konkursu nastąpi do tygodnia od dnia jego zakończenia. Zwycięzca zostanie wybrany losowo. Wyniki pojawią się tutaj, na blogu i zwycięzca będzie miał tydzień na wysłanie mi mailem (nefmisblog@onet.pl) swojego adresu, znajdującego się na terenie Polski. Jeśli nie dostanę adresu w wyznaczonym terminie, zostanie wybrany nowy zwycięzca.

4. Nagroda zostanie wysłana w przeciągu dwóch tygodni, od kiedy otrzymam adres.

5. Aby wziąć udział w konkursie:
  • należy napisać "zgłaszam się", "biorę udział" itp., itd.,
  • należy podać swój adres e-mail,
  • można zostać obserwatorem bloga/obserwować przez Google+ (+1 los),
  • można polubić stronę na Facebooku (LINK) (+1 los),
  • można wstawić baner na swój blog (+1 los),
I małe zdanko, żebym wiedziała, jakie książki warto przeczytać :-D

Napisz w kilku zdaniach, jaką książkę mi polecasz i dlaczego?


6. Jeśli nie zgłosi się przynajmniej 15 osób, konkurs niestety się nie odbędzie.

Nagroda.
"ROZDZIELIŁ ICH ŚWIAT,
POŁĄCZYŁO PRZEZNACZENIE.
ARIA żyje w Reverie – rozwiniętym technologicznie świecie oddzielonym od dzikiej natury szczelną kopułą. Jak wszyscy Osadnicy spędza czas w wirtualnych Sferach dostępnych tylko za pomocą specjalnego Wizjera. Kiedy zostaje wygnana za przestępstwo, którego nie popełniła, wie, że śmierć jest blisko.

PERRY jako Wykluczony musi walczyć o przetrwanie w brutalnym świecie plemiennych wojen, kanibali i eterowych burz. Udaje mu się przeżyć tylko dzięki wyjątkowym zmysłom pozwalającym wyczuć niebezpieczeństwo i ludzkie emocje.

Drogi Arii i Perry’ego się przecinają. Tylko Perry może ocalić dziewczynę od śmierci. Tylko Aria może pomóc mu odkupić winy. Razem rozpoczynają niebezpieczną podróż…"


Życzę powodzenia!
Nefmi