Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Relata refero... #35

Źródło.

W dzisiejszym "Relata refero..." trochę o nowych ekranizacjach świetnych książek, księgarni stacjonarnej Amazonu i podróżującym wilku. Zapraszam!
  • Primo - nowa ekranizacja "Wiedźmina". Pierwszej wersji nie miałam okazji oglądać, aczkolwiek trochę o niej słyszałam. Głównie złego. Zobaczymy, jak z twórczością Sapkowskiego poradzi sobie Hollywood.
  • Secundo - nowa ekranizacja "Mrocznych Materii". Przeczytałam całą trylogię i po prostu ją uwielbiam. Film widziałam dawno temu i nie pamiętam go dokładnie. Może trafi mi się okazja, żeby go sobie przypomnieć. W każdym razie, na nową wersję już się nie mogę doczekać ♥
  • Tertio - książka w dyskoncie? Tak! Czy o tym, dlaczego książki dostępne wszędzie (nawet w sklepach spożywczych) to dobry pomysł i dlaczego nie warto wyśmiewać się z autorów, których książki trafiły chociażby do Biedronki?
  • Quatro - Amazon otworzył pierwszą księgarnię. Znajdują się tam książki najczęściej kupowane w sklepie internetowym, dodatkowo przy półkach dostępne są specjalne wyświetlacze, na których można przeczytać więcej o danej książce. Ciekawa inicjatywa i nowe spojrzenie działają na jej korzyść. Mam nadzieję, że prędzej czy później jedna z owych księgarni pojawi się w Polsce, a najlepiej we Wrocławiu ;)
  • Quinto - na koniec, coś do pooglądania - zdjęcia z podróży Lokiego, mieszanki wilka i psa, wraz z właścicielem. Niektóre naprawdę zapierają dech w piersiach, a po przeczytaniu historii uśmiech sam pojawia się na twarzy - podróżnik wolał zabrać pupila ze sobą, zamiast narażać go na stres w hotelu dla psów. 
Czytaliście któryś z tekstów? Może któryś się szczególnie spodobał? Słyszeliście o ekranizacjach? Podobnie jak ja, nie możecie się doczekać? ;)