Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Relata refero... #39

Źródło.

Afera z plagiatem, wywiad z autorem HONY i trochę do pooglądania. Enjoy! :)
  • Na początek mini aferka odnośnie książki Wojciecha Sumińskiego, pt. "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego", który miał w niej splagiatować i po prostu przepisać fragmenty innych dzieł. W ten sposób w polskiej książce biograficznej znaleźli się m.in. Chandler i McLean. Co sądzicie? Słyszeliście już o tym?
  • Interesujący wywiad z Brandonem Stantonem, twórcą "Humans of New York". Jego celem jest sfotografowanie 10 tysięcy nowojorczyków, a ja od jakiegoś czasu śledzę jego poczynania. Myślę, że warto zarówno przeczytać wywiad, jak i (jeśli oczywiście Was zainteresuje) zaglądać np. na fanpage HONY na Facebook'u, bo czasem można trafić na naprawdę niezwykłe zdjęcia i historie.
  • Chcielibyście mieszkać w domu hobbita? Takim, jaki miał Bilbo Baggins? Teraz jest taka możliwość: pewna firma stworzyła przyjazne środowisku, małe acz przytulne domki w stylu tolkienowskiem, które można wybudować już w 3 dni! Na zdjęciach wygląda to naprawdę świetnie, nie sądzicie?
  • Tekst już trochę ma, ale myślę, że jest warto zobaczenia - najbrzydsze dzieci grafików, czyli jak nie tworzyć okładek. Znacie jeszcze jakieś okładkowe koszmarki? :)
  • Na koniec krótki film. Nie potrafię teraz znaleźć słów, żeby go skomentować, więc po prostu zajrzyjcie...

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!