Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie czerwca

Źródło.
Wakacje trwają już od tygodnia, a na blogu za wiele się nie dzieje. Wiem, wiem i przepraszam! Postaram się poprawić. Tymczasem chciałabym się z Wami podzielić moim podsumowaniem czerwca.
W czerwcu przeczytałam:
2. "Mordercy" Łukasz Śmigiel - str. 343
3. "Dziewczyna z pociągu" Paula Hawkins - str. 327
4. "Cierpienia młodego Wertera" Johann Wolfgang von Goethe - str. 112

Razem: 1 359 stron
Dziennie: ok. 45 stron
Ilość wejść: 161 066

Oprócz recenzji "Metra 2033", pojawiły się jeszcze 2 zaległe recenzje: "Marsjanin" i "Powód by oddychać". Poza tym, napisałam o majowo-czerwcowym numerze magazynu "English Matters". Ostatnio zaniedbałam serię "Relata refero..". Wybaczcie, ale po prostu nie miałam do tego głowy. Pod tym względem też postaram się poprawić ;)

A jak Wam minął czerwiec? Jak zaczął się lipiec?

5 komentarzy :

 1. Mój miesiąc upłynął na zmaganiu się z czytelniczym leniem, brakiem czasu i mobilizowaniem się do pisania recenzji. I przez to wszystko przeczytałam tylko, a może aż, dwie książki. Tobie poszło nieco lepiej.
  Pozdrawiam cieplutko i zapraszam na nową recenzję :)
  gabRysiek recenzuje

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie głównie czerwiec minął na uczeniu się do egzaminów, ale kilka książek przeczytałam :) Teraz już mam wakacje, więc mam nadzieję na poprawę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam sesje i u mnie książkowo wyszło bardzo, bardzo słabo :(

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie z powodu obrony pracy niestety czerwiec na blogu wyglądał kiepsko. Lecz przeczytałam kilka książek, to recenzje zaległe będą w tym miesiącu. Ale już na pełnej mocy rozpoczęłam lipiec i z nową siłą lecę przez te wakacje! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyników ;) ,,Cierpienia młodego Wertera'' to moja najbliższa lektura - trzeba będzie zainwestować w ,,bliższe poznanie'' przed rokiem szkolnym ;)
  http://papierowenatchnienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!