Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Relata refero... #14

Źródło.
Zapraszam na najnowszą dawkę ciekawych linków! :)
 • Wszyscy radzą, jak napisać dobrą książkę. A Zaczarrowana postanowiła wyróżnić się z tłumu i napisać poradnik dla początkujących, jak... napisać totalny gniot! Ciekawi?
 • Okładki są ważną częścią książki. Więc dlaczego niektóre wydawnictwa, myśląc, że działają dobrze, tworzą różne koszmarki? Grafik płakał, jak projektował... To tylko 4 przykłady, znacie jeszcze jakieś?
 • Ostatnimi czasy zrobiło się głośno o Empiku, o tym, że nie jest już księgarnią itepe, itede. Sieć postanowiła zająć stanowisko w tej sprawie w odpowiedzi na list otwarty. Ale to jeszcze zobaczymy, bo ostatnio na ich stronie natknęłam się na to:
 • Targi Książki cieszą się dużym zainteresowaniem, a organizatorzy nieraz są chwaleni za organizację. Ale jest druga strona medalu: Niewolnictwo na Targach Książki.
 • Trochę o przekleństwach i o tym, dlaczego nie warto ich używać: To tylko kilka słów.
 • Z pewnością obiło się Wam o uszy, że jeden z członków słynnego zespołu One Direction z niego odszedł. Ja się tym nie przejęłam, ale wielu fanów tak. Czyli trochę o twitterowej akcji #cut4zayn i głupocie. Przyznam, że całkowicie zgadzam się z autorką.
 • Jako że dwa dni temu był Prima Aprilis, nie może zabraknąć o nim tekstu: Mam dość kolejnych przezabawnych artykułów na Prima Aprilis.
 • I jak zazwyczaj, na koniec coś do pooglądania: Świat na opak. Niby śmieszne, ale myślę, że może dać trochę do myślenia.
Co sądzicie? Czytaliście? Przeczytacie? :)

PS nie będę już robiła osobnego postu, więc już teraz życzę Wam szczęśliwych świąt w gronie rodziny, smacznego jajka i hojnego (książkowego?) zająca! :)

2 komentarze :

 1. Wesołych Świąt!!! // Łaa, jakieś ciekawsze te linki tym razem :). Lecę zerknąć na to o okładkach i to o niewolnictwie...

  OdpowiedzUsuń
 2. To o niewolnictwie naprawdę mnie zaintrygowało, aż chyba zerknę co i jak :D Sprawy Empiku nawet nie skomentuję - nie wiem co się z tym sklepem dzieje, ale na pewno nie jest to nic dobrego :(

  OdpowiedzUsuń

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!