Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Królowa Zdrajców

Tytuł oryginału: The Traitor Queen: Book Three of the Traitor Spy Trilogy
Autor: Trudi Canavan

Stosunki między Krainami Sprzymierzonymi a Sachaką gwałtownie się pogarszają, kiedy po kilku miesiącach życia wśród Zdrajców, Lorkin powraca do Arvice. Jednak, aby poznać nowy rodzaj magii, musiał zostać Czarnym Magiem. Nikt jeszcze o tym nie wie...
Niestety, nie jest to jego jedyny problem. Sachakański król, Amakira, próbuje wydobyć od niego informacje na temat buntowników. Rozgniewany milczeniem Lorkina, władca wtrąca go do więzienia i torturuje.
Kiedy dowiaduje się o tym Gildia, Osen postanawia przerwać Sonei poszukiwania Skellina, przekazać je Kallenowi, a ją samą wysłać jako negocjatora do Sachki.
Tymczasem Lilia, która nauczyła się czarnej magii z książki, pomaga ukrywającym się w korytarzach pod siedzibą Gildii, Cery'emu, Golowi i Anyi, którzy zostali zmuszeni do ukrywania się tam przez Skellina.
Jak skończy się ta historia?

Książka napisana przystępnym językiem. Wciągająca fabuła i nieustanne zwroty akcji sprawaiją, że trudno się od niej oderwać. Warto!

Nefmi

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!