Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Jedna z tych książek może być Twoja!


Jak pewnie wiecie (jeśli nie, odsyłam TUTAJ) razem z eKulturalnymi organizuję akcję z okazji Światowego Dznia Książki. Wszystko odbędzie się w sobotę (25.04) i przybierze formę podchodów. Na tę chwilę mam dla Was skarby, które będzie można znaleźć we Wrocławiu i... pierwszą podpowiedź!
Książki, które zostaną ukryte:
  • "One Direction. Gdzie jesteśmy. Nasz zespół, nasza opowieść" autorstwa One Direction.
  • "Meczet Notre Dame. Rok 2048" Eleny Czudinovej
  • "Ostatni papież" napisaną przez Dariusza Hryciuka
  • "Pośród żółtych płatków róż" Gabrieli Gargaś
Czyli dla każdego coś dobrego. Każda pozycja jest nowa, śliczna, pachnąca i każda czeka na nowego właściciela, którym możesz zostać właśnie Ty ;)

Żeby nie było zbyt trudno, pierwsza podpowiedź to... ...wrocławski rynek. Tak jak planowałam, książki ukryję właśnie tam. Mam już upatrzone miejsca, a ze względu na to, że obszar poszukiwań nie jest specjalnie rozległy, dokładniejsze podpowiedzi pojawią się jutro bądź w sobotę na stronie wydarzenia na FB.

Nie pozostaje mi nic innego, jak jeszcze raz serdecznie zachęcić Was do sobotniej wizyty na rynku! Mam nadzieję, że się pojawicie i będziecie się dobrze bawić :D

Trzymajcie się ciepło i do napisania,

PS Wszystkie informacje, linki i podpowiedzi są lub będą zamieszczone na stronie wydarzenia na Twarzoksiążce, więc polecam dołączyć do niego, aby być na bieżąco ;)