Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Piękni i martwi

Tytuł oryginału: Dead Beautiful
Autor: Yvonne Woon

Po tajemniczej śmierci rodziców Renee trafia do Akademii Gottfrieda. Dziewczyna nie może odnaleźć się wśród dziwnych uczniów, ubranych w takie same mundurki. Jednak poznaje Dantego, chłopaka swoich marzeń i od razu wie, że są sobie przeznaczeni.
Niestety nie zgadza się z tym Dante, który chyba boi się miłości... Ale czy na pewno? Jaki sekret skrywa chłopak? Czy jest to związane z tajemniczymi zniknięciami uczniów?

Mimo iż fabuła książki może Wam się wydać pospolita (samotna dziewczyna przyjeżdża do szkoły z internatem, poznaje tam przystojnego chłopaka, ukrywającego pewien sekret, który ona odkrywa), wcale taka nie jest. Książka pełna jest zaskakujących zwrotów akcji i niespodziewanych wypadków. Niewiele jest elementów, które można znaleźć w innych książkach fantasy.
Zgrabnie wpleciona w historię o miłości tajemnica, sprawia, że czytelnik nie może się oderwać od książki, chcąc się dowiedzieć, co będzie dalej. Uważam, że książkę naprawdę warto przeczytać. Polecam!

Nefmi

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Znasz już moje zdanie, teraz ja chciałabym poznać Twoje - wyraź opinię, zgódź się ze mną lub nie, podyskutuj, pożartuj. Zostaw po sobie ślad!