Nefmi na...

email Facebook GooglePlus Twitter Instagram

Podsumowanie majaZ maja jestem bardzo zadowolona. Choć minął nie wiadomo kiedy i mam wrażenie, jakby go w ogóle nie było, jestem zaskoczona swoim czytelniczym wynikiem. Byłam przekonana, że przeczytanych pozycji wyjdzie znacznie mniej, zwłaszcza, że ostatnio jakoś nie mam ochoty na czytanie. Ale najwyraźniej na poważnie wzięłam się za nadrabianie zaległości, które narobił mi się przed egzaminami ;)

Ale do rzeczy. W maju przeczytałam:
1. V jak Vendetta (str. 296) - pierwszy w moim życiu komiks, nie doczekał się jeszcze recenzji
2. Ród (str. 331)
3. Martwa strefa (str. 478) - moja pierwsza książka Kinga
4. Zostań, jeśli kochasz (str. 247)
5. Beast Master (str. 188) - moja pierwsza manga
6. Jak zostałam bóstwem? (str. 200) - moja druga manga
7. 19 razy Katherine (str. 303)
8. Ostatnie życzenie (str. 330)

Razem - 2373 strony
Dziennie - ok. 77 stron
Ilość wejść - 115 067 (+5 422)
Komentarze - 2047 (+82)

Wrzuciłam dwie recenzje z ubiegłego miesiąca: "Slash. Rockowy dom wariatów" oraz "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął". Podzieliłam się opinią o marcowo/kwietniowym "English Matters", w którym pierwsze skrzypce grał Londyn. Dokładnie 8 maja, wielki powrót miała seria dyskusji, "Ad rem...": "Jak mogłam to napisać?" oraz "Share za share?". Po raz #16 i #17 udostępniłam kilka ciekawych linków, w ramach "Relata refero...".

A co w czerwcu? Pojawi się krótka relacja z Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży "Dobre Strony". Jeśli dobrze pójdzie, to może nawet jutro ☺ Mam mnóstwo recenzji do nadrobienia, w maju zupełnie nie miałam czasu ich napisać - cały miesiąc byłam zawalona projektami do szkoły. Ale teraz już będzie tylko lepiej. A poza tym czytać, czytać i czytać. I w wolnych chwilach recenzować. I Wam też tego życzę w czerwcu ;)

A jak tam Wasz zaczytany maj? ☺

PS i najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka, w końcu wszyscy jesteśmy dziećmi! Nawet jeśli tylko mentalnie :P
PPS jeszcze przypomnę o książkach, które szukają nowego domu. Zostało ich jeszcze 13, może ktoś się skusi? ☺